Nesmysl smyslem se stane, jakmile osla vedle moudrého posadíš.

Oh GOD! Love my Manafest...

3. prosince 2013 v 16:46 | Profesionální Lhář |  Z deníku Lží
Ne, vážně Drazí Spoluničitelé vesmíru....
Když si se svou stejně starou sestrou prohodíte vaše identicky vypadající mp3 přehrávače... Bůh/Ďábel/Stvořitel/Kdokoli vás za něco trestá.
Jako například mě, dnes. Ne, že bych si ty sluchátka vrazil do uší hned. Já to udělal až v městské hromadné tlačenici.
Ah ano. Mé dvojvajčené dvojče ... Neposlouchá Manafest. Ani Sum 41. Ani do prdele Evanescenci.
Je to... K-poperka. Lidi nic proti vám. Vážně vám to neberu, ale když mi do uší začala proudit ta.. Ta... Takováto hudba, myslel jsem, že příchází můj osobní soudný den a není možnost zpáteční jízdenky. Zběsile jsem přepínal song za songem a útěchu mi poskytli až nějací... Err... The Gazette..
Ani má sestra nebyla nadšená. Což nepochopím. Komu by se nelíbili Lordi ? Sotva dorazila domů a vtrhla od našeho /ANO! NAŠEHO SPOLEČNÉHO / pokoje, beze slova jsme si ty ďábelské mp3 předali a já si svůj radši podepsal. Znovu nehodláím riskovat den plný... K-popu..

Jen jedna věc na konec, možná jsem konečně pochopil, proč na to ty holky tak letí (Ne, neumím si představit kluka K-popera, dost že znám Beliebera).. B.A.P a jejich Happy Birthday mi to ukázali názorně. No kdo by nechtěl, aby mu nějaký hezký kluk zpíval vše nejlepší k narozeninám (Já bych taky nepohrdnul citací Obrazů Doriana Graye).. A takhle má ona fanynka pocit, že to zpívají jen jí a kvůli ní..
(Opravdu mi nechce nikdo citovat Doriana Graye?)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andie E. Andie E. | Web | 5. prosince 2013 v 15:33 | Reagovat

Taky si občas říkám, jací lidé na této planetě.. Ehm, žijí. Všichni jenom Directioneři, Beliebeři a maj ten jejich 'swáž'.
Eh, ano, přiznám se, dobrovolně a bez mučení, poslouchám Lordy, a skupiny podobného rázu zároveň s K-popem a J-rockem. A taky Vocaloidy, ale o tom nikdo vědět nemusí, pššt.
Nyah, a můžu tě trošku poopravit? The GazettE nejsou K-pop ale J-Rock, ale to je jen tak mimo mísu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama